KEÇİÖREN-BAYMAK-KOMBİ-SERVİSİ 0312-357-02-38

2017-05-26 10:21:00
KEÇİÖREN-BAYMAK-KOMBİ-SERVİSİ 0312-357-02-38 |  görsel 1
Keçiören 0312-357-02-38   Baymak Kombi Servisi  
Kecioren-kombi-klima--ariza TUNÇ Baymak Kombi Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Keciören Baymak Kombi kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Keciören Baymak Kombi Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Baymak marka kombi ve klimalarınızın bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakımsız kombi ve klimalara karsı bakımı düzenli yapılmakta olan kombi ve klimaların arasında yakıt masrafları acısından büyük oranla fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır. Keciören özel Baymak Kombi Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz kombi ve klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Keciören bölgesinin hemen hemen her bölgesine TUNÇ Kombi ve Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuşturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan kombi ve klimalarınızdaki herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.
 
Kombi ve Klimalarınızda Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:
 
1-Kombi Veya Klimanızın Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2-Kombilerinizin Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3-Kombileriniz Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz

0
0
0
Yorum Yaz