keçiörende-demirdöküm-kombi-servisi-0312-357-02-38

2018-04-05 10:32:00
03123570238 keçiörende-demirdöküm-servisi,keçiörende-demirdöküm-kombi-servisi,ankarada-demirdöküm-servisi,ankarada-demirdöküm-kombi-servisi
Şirketimiz, 2005 yılında Demirdöküm özel Servisi olarak başladığı faaliyetine, 2008 yılında Ankara-demirdöküm Tesisat ve Teknik Hizmetler San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurumsallaşarak devam etmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, bilgi birikimi ve gelişmiş servis bilinci ile kulanıcıya en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. 
 
       Demirdöküm Eğitim Merkezi’nin periyodik olarak düzenlediği kurslara katılan teknik ekibimiz, teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek, Demirdöküm markalı ürünlerin servis hizmetlerinde müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Teknik ekibimiz, arızalı, tamir gerektiren yada dönemsel bakım süresi gelmiş olan Demirdöküm ürünlerinize en kısa sürede çözüm getirmektedir.
 
       Ayrıca doğalgaz, ısıtma, klima, tesisat, taahhüt, cihaz montajları, ekonomik panel ve otomasyon uygulamaları konusunda da hizmet vermektedir.
 
       Felsefemiz; Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça, işçilik garantisi, profesyonel yaklaşım ile üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

0
0
0
Yorum Yaz